Comisii de lucru


Comisia aluminiu - Coordonator Dragos Stan
AL PROMT SRL Stan Dragos
ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE SRL Dobos Alex
ALUKÖNIGSTAHL SRL Badea Daniela 
ALUMIL ROM INDUSTRY SA Racareanu Mariean
ALUPROF SYSTEM ROMANIA SRL  Serb Emil 
BARRIER SRL   Popa Laurentiu
CASA NOASTRA SA  Burada Ionel  
EVEREST INTERNATIONAL HOLDING SRL  Males Radu
EXIGERE PROBANT SRL  Dobrin Marian  
GLASS ROM IMPEX SRL  Zamfir Adrian
HYDRO BUILDING SYSTEMS GERMANY GmbH Iarca Narcis
KAPHONE SRL Iancu Mihai
MELCRET SA  Veliscu Catalin Sebastian
METALPLAST CONSTRUCT SRL  Paune Dan
ORGADATA ROMANIA SRL  Turcu Paul Georgian
ORTOSIL SRL  Chitimus Ady
REYNAERS ALUMINIUM SRL Popa Daniel
ROMSERV INVEST SRL Lazarescu Floris
WINDOW & FACADE TECHNOLOGIES SRL Stoca Dragos
   
Programari intrunire comisie Aluminiu 9 decembrie 2021, ora 16.00
  10 noiembrie 2021, ora 16.00
  19 octombrie 2021, ora 16.00
  28 septembrie 2021, ora 16.00
  23 septembrie 2021, ora 15.00 - reprogramare
  12 august 2021, ora 16.00
  22 iulie 2021, ora 16.00
  1 iulie 2021, ora 16.00
  16 iunie 2021, ora 15.00
  12 mai 2021, ora 15.00
   
Comisia PVC
ALUKÖNIGSTAHL SRL Badea Daniela
CASA NOASTRA SA  Burada Ionel  
DYNAMIC SELLING GROUP SA
Țâpu Marian
FEREASTRA SUKI SRL Savulescu Gelmar
GEALAN ROMANIA SRL Craciun Nicu
MELCRET SA Veliscu Catalin
ROMSERV INVEST SRL Lazarescu Floris
TREMCO GPG S.R.O. Alexandrescu Vlad
VEKA ROMANIA SRL Popa Ionel
   
Programari intrunire comisie PVC
22 septembrie, ora 15.00 - reprogramare
  28 iulie 2021, ora 15.00 - reprogramare
  29 iunie 2021, ora 15.00
   
Comisia vitraje - Coordonator Valentin Petrescu
AGC FLAT GLASS ROMANIA SRL  Matei Dragos 
ALUPROF SYSTEM ROMANIA SRL  Leonte Daniela
ARCOM GLASS SRL Iordan Gabi
MELCRET SA Veliscu Catalin
ORTOSIL SRL  Chitimus Ady
PRIMER ELECTRO SRL  Lorincz Attila
ROMSERV INVEST SRL Lazarescu Floris
SAINT GOBAIN GLASS ROMANIA SRL Buzatu Leon
TAMOGLASS PERFECT SRL Otiotioc Danut
VALRAS PROD SRL Petrescu Valentin
   
Programari intrunire comisie Vitraje 17 noiembrie 2021, ora 15.00
  6 octombrie 2021, ora 15.00
  21 iulie 2021, ora 15.00 - reprogramare
  15 iunie 2021, ora 16.00
  7 aprilie 2021, ora 16.00
   
Comisia lemn
HOLZ CENTER SRL Fogarassy Zsolt
   
Programari intrunire comisie Lemn
 
   
Comisia furnizori - Coordonator Ady Chitimus
AGC FLAT GLASS ROMANIA SRL  Matei Dragos 
ALUKÖNIGSTAHL SRL Beer Attila
ALUMIL ROM INDUSTRY SA Sotiriou Michail
ALUPROF SYSTEM ROMANIA SRL  Hubert Nuckowski 
DYNAMIC SELLING GROUP SA Țâpu Marian
ETEM SYSTEMS SRL Murgu Mircea
GEALAN ROMANIA SRL Craciun Nicu
GEZE ROMANIA SRL Chira Daniel
HYDRO BUILDING SYSTEMS GERMANY GmbH Iarca Narcis
ORGADATA ROMANIA SRL  Turcu Paul Georgian
ORTOSIL SRL  Chitimus Ady
PROVENTUSS SOLUTIONS SRL Vieru Radu
REYNAERS ALUMINIUM SRL  Popa Daniel
SAINT GOBAIN GLASS ROMANIA SRL Buzatu Leon
SCHACHERMAYER ROMANIA SRL  Pîrvu George
SELENA ROMANIA SRL Georgiana Horescu
SRAC CERT SRL Neagu Georgeta
TREMCO GPG S.R.O. Alexandrescu Vlad
VEKA ROMANIA SRL Popa Ionel
   
Programari intrunire comisie Furnizori 9 decembrie 2021, ora 16.00
  10 noiembrie 2021, ora 16.00
  29 septembrie 2021, ora 15.00
  14 iulie 2021, ora 15.00
  23 iunie 2021, ora 15.00